+48 58 573 55 55

PL EN
Nasz zespół >

Tomek Pokrywka

Od dzieciństwa interesowałem się sportem, próbowałem piłkę nożną, koszykówkę, wiele lat siatkówkę. Jednak już w liceum moją pasją stała się jazda na nartach, czyli narciarstwo zjazdowe. Daje ono możliwość aktywnego wypoczynku. Ukończyłem kurs Instruktora PZN. Z czasem ta wielka pasja zaprowadziła mnie do utworzenia biura turystycznego i sklepu narciarskiego. Z wieloletnich doświadczeń wiem, że trudny jest właściwy dobór sprzętu. Nie tylko doradzałem w wyborze, ale również organizowałem udział w testach narciarskich najlepszych marek. Zawsze chciałem przekazać czym jest narciarstwo, jak żyć i kochać ten sport, jak zaspokoić swoje ambicje i pragnienia dobrej jazdy na nartach.
Wciąż idę dalej ... a jednocześnie powracam do zainteresowań jeszcze z czasów liceum, kiedy to interesowałem się biologią nauką o człowieku. Stałem się pasjonatem sportowego i zdrowego stylu życia. Zauważyłem jak ważną sprawą jest kondycja naszego organizmu. Stąd pojawił się pomysł na zdobycie nowych kwalifikacji.
Ukończyłem rozszerzony kurs Masażu Klasycznego I i II stopnia, kurs Masażu Tkanek Głębokich oraz kurs Masażu Bańką Chińską, które to w zależności od zastosowanej techniki i intensywności, mogą mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet wspomagające odchudzanie. Chciałbym swoje umiejętności wykorzystać by pomóc Państwu zwalczać wiele chorób, w tym dolegliwości ortopedyczne i neurologiczne. Tymi zabiegami regeneruje się i zwiększa elastyczność mięśni, poprawia krążenie krwi i limfy, oraz poprawia wygląd skóry. Dalej nie ustaję w dokształcaniu się w zakresie metod i technik masażu ...